Już wkrótce warsztaty artystyczne dla przedsiębiorców!

Zbliżamy się do kolejnego etapu projektu. Tym razem będą to warsztaty artystyczne skierowane przede wszystkim do przedsiębiorców. Będziemy rozbudzać kreatywność i pokazywać, jak ważna jest obecność kultury w biznesie. Same warsztaty będą odbywać się w inspirujących miejscach.

Sfera biznesu potrafi przybrać sztywne ramy, które nie dopuszczają artystycznej wizji, błędnie kojarzonej z nieładem. Chcemy pokazać, że kultura to element niezbędny w każdej działalności człowieka. Uczestnicy przekonają się, jak ważne jest niekonwencjonalne myślenie, a sztuka i kreatywność potrafią ułatwić rozwijanie biznesu, nadając mu bardziej przyjazny aspekt.

Harmonogram prezentuje się następująco:

2 i 3 WRZEŚNIA, SOBOTA i NIEDZIELA
Warsztaty rzeźbiarskie z Agatą Markos (potrwają ok.3-4 godzin każdego dnia)

ZAPISY kliknij tutaj

Zajęcia krążące wokół tematyki wzajemnej relacji na linii zwierzę-człowiek, a także symboliki zwierząt w kulturze. Uczestnicy nauczą się podstaw tworzenia rzeźby oraz wykonają ją, inspirując się tematyką animalistyczną.

9 WRZEŚNIA, SOBOTA
Warsztaty dźwiękowe z Martą Karalus i Krzysztofem Topolskim

ZAPISY kliknij tutaj

Uczestnicy rozpoczną zajęcia od ćwiczenia słuchu – będą rozpoznawać dźwięki czy brać udział w dźwiękowych medytacjach. Później nastąpi wyjście w teren i nagrywanie tam odgłosów różnymi metodami. Ostatni etap to obróbka zebranego materiału i stworzenie krótkich form akustycznych oraz ich prezentacja.

23 WRZEŚNIA, SOBOTA
Warsztaty teatralne z Ritą Jankowską

ZAPISY kliknij tutaj

Zaczną się od wprowadzenia na temat technik wykorzystywanych do budowania grupy teatralnej i spektaklu. Uczestnicy będą tym sposobem uczyć się współpracy. W programie przewidziane są zajęcia ze spontaniczności czy komunikacji niewerbalnej. Następnie nabyte umiejętności zostaną wykorzystane do tworzenia krótkich etiud. Na końcu uczestnicy porozmawiają o tym, co łączy język teatru i biznesu.

29 WRZEŚNIA, PIĄTEK
Warsztaty z rysunku z Henrykiem Glazą

ZAPISY kliknij tutaj

Uczestnicy poznają odpowiedzi na pytania takie jak dlaczego pamiętamy Myszkę Miki, czy artysta potrzebuje potrzebuje weny czy pomysłów, jak nie bać się pustych kartek, a także będą wspólnie rysować.

Więcej informacji o prowadzących w zakładce Ludzie.

Serdecznie zapraszamy!

 

Natalia Krawczyk

Dodaj komentarz   

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X