Ludzie

Nasi profesjonaliści prowadzący konsultacje i warsztaty

Justyna Kozioł

Ekspertka w obszarze media i public relations, która specjalizuje się w doradztwie dla przedsiębiorczych kobiet. Od ponad 10 lat wspiera firmy i organizacje w kontaktach z dziennikarzami. Po pracy na etacie postawiła na stworzenie własnej marki, co udało się jej z sukcesem. Oferuje konsultacje indywidualne, reprezentuje inne biznesy, a także prowadzi warsztaty.

Karol Król

Niezależny ekspert w obszarze innowacji na rynku kapitałowym. Współzałożyciel Centrum Gospodarki Społecznościowej (cgs.org.pl), Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu oraz właściciel portali crowdfunding.pl i crowdinvesting.pl. Jest autorem książki “Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności”, licznych publikacji branżowych i organizatorem cyklu konferencji “Innowacje w finansowaniu MMŚP”. Konsultant wielu firm i instytucji sektora publicznego, doradzał ponad 100 autorom kampanii finansowania społecznościowego.

Natalia Mileszyk

Prawniczka, absolwentka Central European University w Budapeszcie (LL.M.) i Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalistka ds. polityk publicznych w Centrum Cyfrowym. Zajmuje się analizą prawną i rzecznictwem w zakresie otwartych zasobów oraz swobód użytkowników treści zarówno w Polsce jak i Unii Europejskiej, ostatnio przede wszystkim europejską reformą prawa autorskiego. Działa w ramach międzynarodowego stowarzyszenia Communia, Koalicji Otwartej Edukacji i Creative Commons. Prowadzi również szkolenia z zakresu prawa autorskiego i otwartych zasobów dla instytucji kultury i administracji.
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X